• EKO OGRÓD - EMA5 + WROTYCZ na PĘDRAKI OPUCHLAKI 5l

324.50
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 35
Kurier 35
Dostępność Duża dostępność
Waga 1.04 kg

Zamówienie telefoniczne: 795100167

Zostaw telefon

Ema 5 Z WROTYCZEM firmy ProBiotcis - naturalny środek mikrobiologiczny ograniczający występowanie chorób pleśniowych oraz oczyszczający glebę z pędraków  i opuchlaków - 5l

 Atest: PZH/BT-3475/2018

 

Ema5™ z wrotyczem poprawia jakość gleby, witalność roślin, hamuje rozwój chorób pleśniowych, jest naturalnym higienizatorem, repellentem dla szkodników. W miejscu aplikacji wytwarzane są metabolity i charakterystyczny zapach, co sprawia, że larwy pędraków i opuchlaków wychodzą na powierzchnię, co widać już po 3-4 dniach poprzez zwiększony nalot ptactwa w tym miejscu.

Wrotycz to roślina, która jest niezwykle pomocna w walce z pasożytami i owadami.

Działanie Ema5™ z wrotyczem:

Mikroorganiczny preparat ogranicza lub eliminuje warunki sprzyjające rozwijaniu się grzybów szkodliwych dla roślin, a także szkodników takich jak: pędraki, opuchlaki, drutowce, mszyce, stonka ziemniaczana, kleszcze, komary, pchełki i wiele innych.

Specjalnie przygotowana kompozycja mikroorganizmów na bazie SCD ProBio Original poddana dodatkowej fermentacji z octem winnym, alkoholem i wrotyczem.

Ema5 z wrotyczem w sposób szczególny wzmacnia działanie EmFarma i EmFarma Plus w przywracaniu równowagi środowisku, a tym samym w hamowaniu inwazji chorób pleśniowych oraz oczyszczaniu gleby z pędraków i opuchlaków.

Sposób użycia:

Walka ze szkodnikami glebowymi jak pędraki, opuchlaki:

  • na plantacjach malin i truskawek: oprysk 10 litrów Ema5™ z wrotyczem/ha w 500 litrach wody.
  • w trawnikach: oprysk 1 litrem Ema5™ z wrotyczem/100m² w 20 litrach wody.

Biohigienizacja i regeneracja podłoży:

  • dodać do EmFarma 1 litr Ema5™ z wrotyczem/1m³ podłoża.

Usuwanie zanieczyszczeń z gleby:

  • opryski 5-10% roztworem Ema5™ z wrotyczem w połączeniu z EmFarma Plus.

WAŻNE:

Zabieg należy wykonać na wilgotną glebę lub w czasie opadów. Gleba powinna być wilgotna na min. 10 cm.

Pierwsze zabiegi możemy wykonywać na przełomie kwiecień/maj - wcześniej pędraki siedzą zbyt głęboko w glebie, żeby preparat mógł ich dosięgnąć.

Zabiegi można wykonywać przez cały sezon, aż do jesieni.

Nie pryskaj na suchą glebę! - preparat nie będzie skuteczny.

W miejscu aplikacji Ema5™ z wrotyczem nie ma potrzeby stosować do gleby EmFarma Plus™, gdyż Ema5 z wrotyczem™ wnosi wystarczającą ilość pożytecznych mikroorganizmów niezbędnych dla regeneracji gleby.

Ema5™ z wrotyczem nie można mieszać z chemicznymi środkami ochrony roślin, nawozami sztucznymi, detergentami oraz środkami dezynfekcyjnymi,-nie należy stosować podczas silnego nasłonecznienia.

Ema5™ z wrotyczem jest cieczą o pH poniżej 4, ma kolor żółto-brunatny i zapach sfermentowanego soku owocowego.

Wszystkie zabiegi z użyciem pożytecznych mikroorganizmów najlepiej wykonywać przy wilgotnej aurze, zachmurzeniu, na wilgotną glebę.

 

 

SKŁADNIKI:
Bakterie kwasu mlekowego, bakterie fotosyntetyzujące, grzyby fermentujące, drożdże, wrotycz, ekologiczna melasa z trzciny cukrowej, ocet winny, alkohol etylowy i rewitalizowana, niechlorowana woda.

Pojemność: 5l

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep niedostępny