• 9-żebrowy grzejnik olejowy U-kształtny 2000W

Symbol: 85978
Brak towaru
337.58
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 35
Kurier 35
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon
Maksymalna moc 2000W
Obszar użytkowania 16-20㎡
Opis produktu Regulacja mocy i temperatury;Inteligentny termostat;Zabezpieczenie przed przegrzaniem;Wylącznik bezpieczeństwa w przypadku przewrócenia;Kontrolka;Przewód zasilający może być zawiązany wokól urządzenia w celu latwiejszego przechowywania;4 kółka obrotowe 360°
Kolor produktu Biały
Typ 9 Finy
Rozmiar L435*W280*H640mm
Długość przewodu 1.8m
Napięcie 220-240V ~
Czestotliwość 50Hz
Rodzaj wtyczki VDE
Materiał wykonania Stal
Certificazione CE,RoHS
Waga 9.6kg
Ilość w opakowaniu 1. szt./kolorowe pudełko
Ilość w kartonie zbiorczym 1. pc / ctn

1 Grzejnik 2 Zamontowane kółka Długo utrzymująca się ciepła temperatura, nie musisz się martwić o grzanie w zimie.
Wersja klasyczna- 9elementowy grzejnik olejowy Inteligentna technologia, stała temperatura.Da ciepło osobom, które kochasz i ociepli twój dom.
Równomierne ogrzewanie całego pokoju Olej z grzejnika do przenoszenia ciepła jest podgrzewany przez rurkę podwójnego U, a następnie przez znalezienie ciepła przenosi się równomiernie, aby uzyskać ogólny efekt ocieplenia.
800/1200/2000 W trzy regulacje mocy płynna regulacja temperatury 5-35 ℃ Inteligentna stała temperatura, żeby uniknąć marnowania prądu.
Gdy temperatura otoczenia osiągnie ustawioną temperaturę, wskaźnik zacznie gasnąć, a urządzenie przejdzie automatycznie do trybu uśpienia.
Gdy temperatura otoczenia jest niższa niż ustawiony zakres temperatur, lampka wskaźnika włączy się, system automatycznie rozpocznie podgrzewanie i utrzymanie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu.
Bez promieniowania, bez światła, bez hałasu, ciesz się komfortowym snem Specjalne otwory w żeberkach Dwuwarstwowa płyta o niskiej zawartości węgla, o wysokiej gęstości ma szerokość 147 mm i grubość 1,0 mm.
Dzięki bardzo szerokiej konstrukcji obiegu oleju, szerokość trzech obwód oleju wynosi do 52 mm, co zapewnia dobrą mobilność do szybkiego nagrzewania.
Poszerzające się wklęsłe żebra przyspieszają nagrzewanie temperatury w dolnej krawędzi.
Możesz być zagrzany w każdym momencie.
Podwójny przewód grzewczy typu U.
Podwójny przewód grzewczy typu U z 4 elementami grzewczymi, trójwymiarowym efektem wirowania 360° redukuje przegrzanie przewodu grzewczego, przyczynia się do zwiększenia wydajności cieplnej, przyspiesza rozproszenie ciepła.
Zabezpieczenie przed przegrzaniem Gdy temperatura urządzenia przekroczy bezpieczną temperaturę, zostanie ono automatycznie wyłączone, żeby nie stanowić zagrożenia.
Natychmiast wyłącz z prądu urządzenie, jeśli się przewróci Konstrukcja obracanego przełącznika, nie trzeba martwić się o niespodziewany wypadek, gdy to się jednak stanie od razu należy odłączyć prąd.
Konfuguracja separacji żeberek grzejnika Tylna pokrywa jest oddzielona od wywietrznika, co jest skuteczną ochroną przed przegrzaniem i zapewnia bezpieczeństwo i ciepło.
Zwijany kabel Zwijany wygodny kabel, nie rozciąga się Zestaw kółek do łatwego przestawiania 360° mocne kółka, które można w prosty sposób zdjąć, wygodnie i bez większych nakładów pracy Montaż kółek w 30 sek Uwagi 1、 Utrzymuj grzejnik w pozycji pionowej.
Nie kładź do góry nogami lub na ukos aby zapobiec wysuszeniu grzejnika.
2、 Nie należy zakrywać grzejnika żadnymi elemantami, w przeciwnym razie ciepło nie może być rozprowadzone w odpowiednim czasie i może to spowodować zwarcie lub zapalenie pokrywy z powodu wysokiej temperatury i doprowadzić do pożaru.
3、 W przypadku wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości lub nieprawidłowego funkcjonowania, należy natychmiast przestać używać urządzenia i poprosić profesjonalny personel o naprawę.
Nie należy rozmontowywać ani naprawiać samemu.
4、 Podczas obsługi należy mieć suche ręce aby uniknąć porażenia prądem.
5、 Jeśli przewód zasilania jest już stary, zniszczony lub uszkodzony, przestań go używać, wyjmij go.
Musi być naprawiany przez producenta lub osobę o podobnej kwalifikacji.
6、 Przed czyszczeniem, pracami konserwacyjnymi i przenoszeniem odłącz grzejnik.
7、 Nie dziel gniazda, do którego jest podłączone urządzenie z innymi urządzeniami wysokiego napięcia.
8、 Aby uniknąć oparzeń nie dotykaj bezpośrednio powierzchni grzejnika.
9、 Zawsze odłącz z gniazdka gdy nie jest używany.
10、 Nie używaj w strefach, w których używane lub przechowywane są paliwa, farby lub płyny łatwopalne.
Unikaj bezpośredniego światła słonecznego.
11、 Nie używaj na zewnątrz.
12、 Aby wyczyścić zewnętrzne powierzchnie grzejnika stosuj mokrą szmatkę (z niewielką ilością środka czyszczącego), nie stosuj żrących środków i roztworów, nie opłukuj grzejnika wodą.
13、 Produkt nie może być zaplątany ani poruszany, gdy jest używany, bo może to spowodować automatyczne wyłączenie.
Jeśli to się stanie wystarczy ponownie uruchomić maszynę.
14、 Nie używaj grzejnika w pobliżu wanny, prysznica lub basenu.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny