• 16-calowy elektryczny wentylator z mgiełką 1,8L

Symbol: 86013
Brak towaru
702.42
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 35
Kurier 35
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon
Maksymalna moc 95W
Opis produktu Najdrobniejsze mgły;Zawiera pilot zdalnego sterowania;8-godzinny czas wyłączenia;Trzy tryby zmienne i cztery ustawienia prędkości;Funkcja jonizacji do wyboru;Inteligentne funkcje;Wyświetlacz LED
Typ baterii/akumulatora AAA
Kolor produktu Czarny
ostrze numer 3.
Rozmiar L460*W380*H1320mm
Długość przewodu 1.80m
Napięcie 220-240V ~
Czestotliwość 50Hz
Programator 8h
wiatr typu Chłodny wiatr
bieg 3.
RPM wysoka 1150 r/min;średni 1000 r/min;niski 850 r/min
Silny strumień powietrza 150m/min
Rodzaj wtyczki VDE
Materiał wykonania ABS&PP
Certificazione CE,RoHS
Waga 9kg
Ilość w opakowaniu 1. szt./kolorowe pudełko
Ilość w kartonie zbiorczym 1. szt./kolorowe pudełko

1 Główny silnik 2 Pilot zdalnego sterowania Stworzy dla ciebie świeże i chłodne środowisko Gdy temperatura w pomieszczeniu wynosi 25-30 ℃, fizyczne chłodzenie jest używane do jej obniżenia.
Gdy mgły dotkną ludzkiego ciała, szybko odparują, aby pochłonąć ciepło, więc sendible temperatura obniży się do 5-8℃ , sprawiając, że ludzię poczują chłód.
Automatyzacja funkcji Ultradźwiękowe rozpylanie nawilżające może wytworzyć delikatne i gładkie mgły 140ml / h.
Mgły przenikają do powietrza z wiatrem i szybko odparowują, dzięki czemu pochłaniają ciepło, aby się ochłodzić.
Ta funkcja może działać niezależnie, nawet przy wyłączonym wentylatorze.
Ustawienia trzech różnych trybów i ustawienia trzech różnych prędkości Naturalne, normalne i powolne wiatry, wszystkie mają trzy opcje prędkości, a maksymalna ilość powietrza to 51.44 m³ / min Zawiera pilot zdalnego sterowania Włączanie i wyłączanie, programowany timer, tryby, prędkość, oscylacja i nawilżacz są kontrolowane przez pilota na podczerwień.
Maksymalna odległość to 6 metrów, dzięki czemu możesz kontrolować swój wentylator, nie zbliżając się do niego.
8-godzinny programowany timer Cztery funkcje ustawienia czasu przełączania: 1H-2H-4H-8H Jonowa funkcja oczyszczania powietrza Inteligentne funkcje Automatycznie wybierze stopień zgodnie ze zmianą temperatury w pomieszczeniu Wbudowany zbiornik na wodę o pojemności 1,8 l Napełniony wodą zbiornik może nawilżać przez 10 godzin bez przerwy Szeroki zasięg wiatru Regulowany kąt nachylenia, obrót lewej i prawej strony o 80 stopni i obrót góra-dół o stopniach 16 i 8 dla szerokiego pokrycia pomieszczenia Obrotowy pionowy słupek wysuwany, dzięki któremu dopasujesz wysokość wiatraka.
Tryby działania pojawiają się na wyświetlaczu LED Przyciski mechaniczne łatwe w obsłudze Kratka bezpieczeństwa chroni palce.
Zabezpieczenie przed przegrzaniem silnika.
Wysokiej jakości łopatki wentylatora PP o doskonałej wydajności ukryte koło przegłubu Bardziej stylowy i bardziej stabilny Uwagi 1、 Gdy wiatrak jest zamontowany nie należy ściągać osłonki łopatek.
2、 Nie wkładaj palców, ołówków, ani innych obiektów przez kratkę przy włączonym wiatraku.
3、 Przed włączeniem upewnij się, że wiatrak stoi na stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia.
4、 Podczas stosowania nawilżacza, należy używać czystej wody o temperaturze poniżej 40 ° i zaleca się stosowanie wody demineralizowanej, czystej wody lub wody destylowanej zawierającej mniej zanieczyszczeń.
5、 Nie umieszczaj tego urządzenia na pochyłej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i nie poruszaj zbiornikiem wody, gdy nawilżacz pracuje; jeśli nawilżacz lub korpus przypadkowo przewróci się, gdy zawiera wodę, odłącz przewód zasilający i wyjmij zbiornik wody z korpusu urządzenia, a następnie użyj go ponownie, gdy minęło zagrożenia bezpieczeństwa, a zwłaszcza gdy w korpusie urządzenia nie gromadzi się woda.
6、 Podczas używania nawilżacza nie można dodawać środków odkażających, octu, perfum ani olejków eterycznych.
7、 Podczas korzystania z nawilżacza nigdy nie zwracaj mgły w stronę mebli, urządzeń lub ścian, aby uniknąć uszkodzeń spowodowanych nadmierną wilgocią.
8、 Woda nie powinna znajdować się w zbiorniku przez zbyt długi czas, ponieważ może to łatwo powodować rozmnażanie bakterii; należy zmieniać wodę co 2 dni i czyścić zbiornik raz na 2-3 tygodnie.
9、 Przed przystąpieniem do czyszczenia nawilżacza należy wyłączyć zasilanie, wyjąć zacisk sprężynowy i korek spustowy, a następnie oczyścić urządzenie z pozostałej wody.
10、 Gdy urządzenie jest stosowane lub przed czyszczeniem rozłącz urządzenia z gniazdka.
11、 Wytrzyj części zewnętrzne miekką szmatką nasączoną łagodnym detergentem.
12、 Nie używaj wiatraka w pobliżu okna, deszcz może powodować zagrożenie elektryczne.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep niedostępny